D&A FORUM DESIGNU I ARCHITEKTURY

2-3 lutego 2022, Pawilon 5

Do kogo kierujemy?

  • architektów i projektantów
  • urbanistów
  • deweloperów i inwestorów
  • przedstawicieli samorządów i działaczy miejskich
  • architektów wnętrz
  • designerów
  • studentów kierunków architektonicznych
  • vlogerów, blogerów, influencerów designu i architektury

OdNowa - Zapraszamy na Forum Designu i Architektury vol. 4!

Przed nami IV edycja Forum Designu i Architektury D&A - wydarzenia dedykowanego dla projektantów, uczniów i studentów kierunków architektonicznych, designerów i producentów poszukujących nowych trendów wokół innowacyjnych rozwiązań w obszarze szeroko pojętego projektowania przestrzeni.

Już w lutym podejmiemy dyskusję z wybitnymi przedstawicielami środowiska architektonicznego, którzy podejmą dyskusję w obszarze rewitalizacji obiektów, budynków czy w szerszym wymiarze rewitalizacji małych i średnich miast. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie w jaki sposób reaktywizować miejską tkankę, aby była przyjaźniejsza człowiekowi i środowisku naturalnemu, stworzenia nowej jakości przestrzeni do życia bez konieczności budowania. 

Tematyka Forum D&A

Nowa jakość przestrzeni
do życia bez budowania
Wzorcowe efekty adaptacji, remontu, odbudowy, racjonalizacji użytkowania Rewitalizacja średnich
i małych miast
Nowy Bauhaus odpowiedzią na zmieniające się warunki społeczne, ekonomiczne oraz kryzys klimatyczny? Interdyscyplinarne debaty
i Goście Specjalni

 

Projekt 1m/ARCH

Jak dużo miejsca potrzeba, by zaprezentować unikatowe projekty architektoniczne, umiejętności i pasję architektów i projektantów? 1 metr – bieżący, kwadratowy, sześcienny. Taka idea przyświeca prezentacji biur i pracowni architektonicznych podczas targów budownictwa i architektury BUDMA.

1m/ARCH

Zaprezentuj swoje najlepsze, dotychczasowe lub przyszłe projekty, podczas najważniejszych targów budownictwa i architektury w Polsce!

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona - liczy się kolejność zgłoszeń.

 


 

Konkurs Szkice Architektoniczne

Inne spojrzenie na architekturę - Stare po nowemu.

Uruchom wyobraźnię, zaprezentuj kunszt i niezwykłe zdolności warsztatowe - przygotuj szkic techniką tradycyjną i wygraj konkurs Szkice Architektoniczne!

Prace, wykonane techniką tradycyjną, powinny uwzględniać aktualne zagadnienia dbałości o środowisko naturalne, której przejawem może być kreowanie odpowiedzialnej i funkcjonalnej architektury obiektu bądź przestrzeni. 10 nominowanych prac, ocenionych przez eksperckie Jury, awansuje do ścisłego finału. W trakcie targów BUDMA ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu.

Konkurs Szkice Architektoniczne


 

ORGANIZATOR
PARTNER STRATEGICZNY
PATRONAT HONOROWY
PARTNERZY TECHNICZNI